ویزای یونان

یونان کشوری در جنوب شرقی اروپا واقع شده است و به دلیل تاریخ غنی، مناظر طبیعی خیره کننده و فرهنگ پرجنب و جوش، شناخته شده است. یونان نقش مهمی در شکل‌دهی به تمدن غربی داشته، به دلیل تاریخی که به هزاران سال به عقب برمی‌گردد.


کشور یونان

یونان کشوری در جنوب شرقی اروپا واقع شده است و به دلیل تاریخ غنی، مناظر طبیعی خیره کننده و فرهنگ پرجنب و جوش، شناخته شده است. یونان نقش مهمی در شکل‌دهی به تمدن غربی داشته، به دلیل تاریخی که به هزاران سال به عقب برمی‌گردد. یونان امروزی نیز کشوری توسعه‌یافته با شاخص کیفیت زندگی بالا و یکی از بزرگ‌ترین اقتصادهای منطقه بالکان است.

برای سفر به یونان نیاز به اخذ ویزای توریستی یونان دارید. کشور یونان عضو کشورهای شینگن است پس برای ورود به این کشور باید درخواست ویزای شینگن دهید. ویزای شینگن یونان مجوز ورود به یونان را برای اقامت تا حداکثر ۹۰ روز در یک بازه شش‌ماهه به شما می‌دهد.
دریافت ویزای یونان

یونان یکی از 26 کشور عضو حوزه شینگن می باشد، یونان نیز یکی از کشورهایی است که هم عضو اتحادیه اروپا ، و هم عضو پیمان شنگن می‌باشد. اغلب عبارات اتحادیه اروپا و حوزه شنگن با هم اشتباه گرفته می‌شوند، در حالی که تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا عضو شینگن نیستند. این کشورها عبارتند از انگلیس، اوکراین، بلغارستان، رومانی، قبرس جنوبی و …


مدارک دریافت ویزای یونان

کلیه مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه شود و مهر تاییده دادگستری و وزارت امور خارجه را داشته باشد.

 1. پاسپورت با حداقل 1 سال اعتبار (پاسپورت متقاضی امضا شده باشد، پاسپورت فرزندان زیر 18 سال باید توسط والدین امضا شده باشد.)
 2. اصل شناسنامه
 3. 2 عدد عکس 3/5 در 4/4، پشت زمینه سفید و 80% چهره
 4. سند ازدواج در صورت تاهلمدارک شغلی ویزای یونان


 • کارمندان:


نامه شغلی به همراه آگهی تاسیس و آخرین روزنامه رسمی شرکت


 • مدیران:


نامه شغلی به همراه آگهی تاسیس شرکت و آخرین روزنامه رسمی شرکت ( آگهی تاسیس شرکت و آخرین آگهی تغییرات شرکت که در آن نشان داده شود که از تاریخ انقضای قرارداد مدیرعامل با عضو هیئت مدیره آن 4 ماه باقی مانده باشد.)


 • دارندگان کسب و کار شخصی:


جواز کسب و نامه اتحادیه مربوطه


 • پزشکان:
جواز مطب، مجوز طبابت، کارت نظام پزشکی و یا نامه کاری از بیمارستان • افراد بازنشسته:


حکم بازنشستگی و آخرین فیش حقوقی


 • دانش‌آموزان و دانشجویان: 
نامه اشتغال به تحصیلسند مالکیت

افرادی که به قبرس ترک سفر کرده باشند، امکان اخذ ویزای یونان را نخواهند داشت.

مدت زمان لازم برای صدور ویزای یونان 30 تا 40 روز می‌باشد.

 1. گواهی عدم سو پیشینه
 2. گواهی عدم سوپیشینه از پلیس 10+
 3. سند ملکی (به تعداد خیلی زیاد، 4 عدد کافی است)
 4. گواهی سلامت
 5. گواهی سلامت که متن آن از طرف ما داده می‌شود
 6. بیمه مسافرتی 365 روز
 7. لیست سوابق بیمه
 8. پرینت 3 ماهه حساب بانکی به زبان انگلیسی با مهر و امضا شعبه بانک به همراه گواهی تمکن مالی به یورو با گردش حساب بالا می‌بایست مانده حساب حداقل 50/000 یورو به ازای سرپرست خانواده و 10/000 یورو به ازای هر کدام از اعضای خانواده باشد که تاریخ اعتبار آن می‌بایست حداکثر 5 روز قبل از تاریخ مراجعه به VFS باشد.


عوارض خروج از کشور در سال 1403
عوارض خروج از کشور مبلغی است که افراد هنگم خروج از کشور پرداخت می‌کنند. که این مبلغ توسط دولت برای سفرهای هوایی، زمینی و دریایی محاسبه می‌شود. و هزینه آن بسته به تعداد دفعات خروج از کشور متغیر است.
جستجوی گلچین گشت
مدارک لازم برای گرفتن ویزای سوئیس
سوئیس با نام رسمی کنفدراسیون سوئیس، کشوری است در اروپای غربی که با کشورهای آلمان، اتریش، ایتالیا و فرانسه همسایه است. مردرم سوئیس به چهار زبان رسمی آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانی صحبت می‌کنند.
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای