پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا یکی از قوی‌ترین پاسپورت‌ها در بین پاسپورت‌های کشورهای دیگر است. از مزایای پاسپورت دومینیکا می‌توان به عدم نیاز به اقامت در این جزیره، سفر بدون ویزا به 140 کشور، عدم دریافت مالیات بر درآمد و سرمایه‌گذاری، و امکان گرفتن تابعیت دوگانه اشاره کرد.پاسپورت دومینیکا و اخذ اقامت دائم
پاسپورت دومینیکا و درخواست اخذ پاسپورت کشور دوم طی سال‌های اخیر برای مردم کشورهای مختلف افزایش داشته است. گرفتن تابعیت کشوری که اعتبار پاسپورت بالایی دارد برای افرادی که مایل به روابط بین الملل گسترده، و دنبال فرصت‌های جهانی برای پیشرفت و ارتقا سطح زندگی خود و خانواده خود در تمام زمینه‌های تحصیلی، سرمایه گذاری و رفاهی زندگی هستند بهترین گزینه است. همچنین با این پاسپورت مجاز به درخواست ویزای ۱۰ ساله توریستی آمریکا هستید تا شانسی برای سفر به ایالات متحده هم داشته باشید. دومینیکا حدود 72 هزار نفر جمعیت دارد. که 89% آنها از نژاد آفریقایی، 7% دورگه و 2 % آنها کارائیبی هستند. 2% باقی‌مانده ساکن در جزیره اهل چین، شرق هند و دیگر سفیدپوستان هستند.


ویژگی‌های پاسپورت دومینیکا
پاسپورت دومینیکا از 50 صفحه تشکیل شده است. و دارای یک تراشه الکترونیکی است که اطلاعات فرد را در خود نگه‌داری می‌کند. صفحات اطلاعات شخصی پاسپورت دومینیکا ضد آب هستند و در برابر آب مقاوم‌اند. و همچنین پاسپورت‌های جدید دومینیکا زیبا و مدرن طراحی شده‌اند. تابعیت کشور کوچک و آرام دومینیکا در زمان‌های ناپایداری باعث افزایش خاطر به شما می‌شود.


مراحل دریافت پاسپورت دومینیکا
برنامه شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری یک راه محبوب برای افراد است که می‌خواهند پاسپورت دوم و شهروندی داشته باشند. از طریق این برنامه سرمایه گذاران می‌توانند در ازای دریافت حق شهروندی به کشور کمک مالی کنند. این برنامه یک فرآیند سریع و ساده را برای دریافت پاسپورت دومینیکا ارائه می‌دهد. برای اخذ پاسپورت ابتدا باید فرم‌های مربوط به درخواست پاسپورت دومینیکا را تکمیل کنید.مدارک اخذ پاسپورت دومینیکا

مدارک مورد نیاز:

  1. اطلاعات شخصی
  2. تاریخ تولد
  3. اثبات هویت
  4. پاسپورت قبلی
  5. عکس‌های پرسنلی

پس از تکمیل مدارک، درخواست خود را به مقامات مربوطه ارسال می‌کنیم. پروسه اخذ ویزای دومینیکا در حدود 3 الی 6 ماه طول می‌کشد.


امکان اخذ پاسپورت دومینیکا برای خانواده
می‌توان پاسپورت را برای خود و خانواده درخواست کرد. افرادی که می‌توانند پاسپورت دومینیکا را دریافت کنند:

  • همسر و فرزندان: همسر متقاضی بدون پیش شرط می‌تواند پاسپورت دومینیکا را دریافت کند. این پاسپورت شامل فرزندان زیر 30 سال است.
  • والدین، پدربزرگ و مادربزرگ: والدین، پدربزرگ و مادربزرگ متقاضی باید بالای 55 سال باشند برای دریافت پاسپورت دومینیکا. همه افرادی که در لیست بالا قرار می‌گیرند، باید تحت حمایت مالی متقاضی اصلی باشند تا بتوانند برای اخذ پاسپورت دومینیکا اقدام کنند. اگر فرزند شما بین 18 تا 30 سال دارد، باید از یک موسسه آموزش عالی معتبر نامه اشتغال به تحصیل را دریافت کند.مدارک لازم برای گرفتن ویزای سوئیس
سوئیس با نام رسمی کنفدراسیون سوئیس، کشوری است در اروپای غربی که با کشورهای آلمان، اتریش، ایتالیا و فرانسه همسایه است. مردرم سوئیس به چهار زبان رسمی آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانی صحبت می‌کنند.
جستجوی گلچین گشت
ویزای یونان
یونان کشوری در جنوب شرقی اروپا واقع شده است و به دلیل تاریخغنی، مناظر طبیعی خیره کننده و فرهنگ پرجنب و جوش، شناخته شده است. یونان نقش مهمی در شکل‌دهی به تمدن غربی داشته، به دلیل تاریخی که به هزاران سال به عقب برمی‌گردد.
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای