افتتاح بزرگترین دهکده گردشگری ساحلی

به گزارش خبرنگار ایرانگرد به نقل از سایت الی‌گشت؛ در راستای توسعه و رونق بخشیدن به صنعت گردشگری در منطقه عسلویه، بزرگ‌ترین دهکده و پارک گردشگری ساحلی جنوب کشور در منطق نخل تقی شهرستان عسلویه افتتاح شد. این پارک که جایگاه مهم و باارزشی در توسعه اقتصادی منطقه ایفا خواهد کرد با حضور استاندار بوشهر، آقای عبدالکریم گراوند افتتاح شد.

شهر نخل تقی عسلویه

آقای گراوند، استاندار بوشهر در مراسم افتتاح دهکده گردشگری نخل تقی که بزرگترین دهکده گردشگری ساحلی جنوب کشور محسوب می‌شود سخنانی ایراد کردند. ایشان با اشاره به این موضوع که اجرای این دهکده گردشگری در کنار سواحل نیلگون خلیج فارس اقدامی بسیار ارزشمند است گفت: نخل تقی و عسلویه نباید تنها با سرمایه عظیم نفت و گاز شناخته شود. این شهرستان علاوه بر منابع غنی نفتی از ظرفیت‌های بالایی در عرصه‌های گوناگون مثل گردشگری برخوردار است و باید از این ظرفیت‌ها به نحو احسن استفاده کرد.

دهکده گردشگری پازارگاد عسلویه

استاندار بوشهر اضافه کرد: اواخر سال قبل رئیس جمهور به استان‌های بوشهر سفر کردند و با تخصیص اعتبارات و تصمیم گیری‌های مهم این سال را سالِ توسعه استان بوشهر پیش‌بینی کردند.

مصوبات سفر استانی رئیس جمهور بسیار کمک کننده بود و شتاب بیشتری به توسعه استان بوشهر داده است. افتتاح بزرگترین دهکده گردشگری ساحلی جنوب کشور یکی از بارزترین نمونه‌های این طرح توسعه به شمار می‌رود. آقای گراوند در این مورد داد: در روزهای آینده اعتبارات مصوب سفر استانی رئیس جمهوری برای اجرای پروژه‌های تدوین شده ابلاغ می‌شود.

شهر نخل تقی

به گفته استاندار بوشهر: اراضی هم جوار دهکده گردشگری نخل تقلی که بزرگ ترین دهکده گردشگری ساحلی جنوب کشور است افزایش پیدا خواهد کرد و ۱۵ هکتار زمین های همجوار این دهکده در آینده به مجموعه اضافه خواهد شد. به این ترتیب امیدوار هستیم این دهکده در کنار پروژه عظیم پارس جنوبی بتواند تحول عظیم و شگرفی در راستای نشاط، شادابی، تفریح و رونق گردشگری منطقه ایجاد کند.

آقای گراوند با بیان این که این طرح، بزرگترین دهکده گردشگری ساحلی جنوب کشور است گفت: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل بالای منطقه نخل تقی و عسلویه، اجرای این قبیل طرح ها و توسعه گردشگری در نقاط مختلف استان بوشهر در اولویت قرار خواهد داشت.

98/02/18
pict438173100001330091300001
pic580285410001
98/02/18

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای