ویزا و وقت سفارت کانادا

برای سفر به کانادا، تفاوتی ندارد به چه دلیلی قصد سفر دارید به همین دلیل تنها کاری که باید انجام دهید این است که مدارک موردنیاز برای ویزا را آماده و ترجمه کنید و با حضور در سفارت کانادا یا آنلاین از طریق وبسایت سفارت کانادا اقدام نمایید.

با توجه به بسته بودن سفارت کانادا در ایران و البته مدت زمان کمتری که طول می کشد تا آنلاین برای اخذ ویزای کانادا اقدام نمایید، میتوانید درخواستتان را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

برای ویزای تضمینی کانادا مدارک شما به دقت بررسی و کنترل می شوند و برحسب شرایط خاص پرونده ممکن است مدارک بیشتری از شما خواسته شود. پس از اینکه مدارک کامل شد، درخواست ویزای شما به سفارت ارائه میگردد.

تکمیل فرمها و پرداخت وجوه مرتبط نیز در همین مرحله انجام میگیرد. اگر فرمهایتان توسط اژانس تکمیل میگردد حتما آنها را به دقت مطالعه نمایید و به آژانستان تاییدیه دهید.

پس از طی این مراحل، نامه انگشت نگاری در اختیار شما قرار داده می شود و شما تا یک ماه فرصت دارید به محل موردنظر مراجعه نمایید که انتخاب محل انگشت نگاری با خود شماست .

توجه نمایید که کانادا در حال حاضر نیازی به تعیین وقت سفارت ندارد و انگشت نگاری در هر روز و هر زمانی که شما بخواهید در این بازه یک ماهه قابل انجام است.

بعد از انجام انگشت نگاری ممکن است در همان روز اول، جواب نهایی اعلام شود و یا ممکن است تا چندین ماه طول بکشد.

اگر جواب منفی باشد، نامه سفارت مبنی بر رد درخواست در اختیار شما قرار داده می شود و اشکالاتی که به پرونده گرفته شده توضیح داده می شود.

اگر هم جواب مثبت باشد به شما اطلاع داده میشود. در این زمان هم شما تا یک ماه فرصت دارید تا گذرنامه را به سفارت تحویل دهید.

با توجه به اینکه در حال حاضر ویزاها مطابق با اعتبار پاسپورت، تاریخ میخورد؛ توصیه میکنیم در صورتیکه گذرنامه اعتبار زیادی ندارد، آن را تعویض نمایید.

پروسه ارسال گذرنامه به سفارت و برگشت آن معمولا حدود یک الی دو هفته زمان میبرد. پس از اینکه خیالتان از بابت صدور ویزا آسوده شد، می توانید بلیط خریداری کنید.

از نظر زمانی محدودیتی برای سفر به کانادا نخواهید داشت و در هر سفر اجازه دارید تا شش ماه در کانادا اقامت داشته باشید.

pic967792310001
همه چیز درباره ویزا
همه چیز درباره ویزا : سفر به سراسر دنیا همواره نیازمند مدارکی میباشد همانند : پاسپورت ، بیمه ،اجازه ورود به آن کشور و ... که هر مسافر با استفاده از آن مدارک و اجازه نامه (ویزا - روادید ) میتواند به کشور مورد نظر سفر نماید ما در این مقاله سعی در معرفی تمامی این مدارک داریم .
جستجوی گلچین گشت
ویزا و وقت سفارت انگلیس
در اقدام برای اخذ ویزای انگلستان اولین مرحله انتخاب نوع ویزا میباشد. از آنجا که ویزای انگلستان بر اساس هدف سفر و مدت زمان اقامت انواع متفاوتی دارد، همکاران و مقالات ما، شما را در انتخاب درست نوع ویزا یاری خواهند نمود.
جستجوی گلچین گشت
ویزا و وقت سفارت آمریکا
هر فردی که قصد ورود به کشور آمریکا را دارد، ابتدا باید برای اخذ وقت سفارت و سپس بزای یک ویزا، یا یک ویزای غیر مهاجرتی برای اقامت موقت یا ویزای مهاجرتی برای اقامت دائم اقدام نماید. که قانون مهاجرت و با توجه به هدفتان از مسافرت تعیین می‌نماید چه نوع ویزایی باید اقدام نمایید.
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای