وقت سفارت یونان

سفارت یونان در تهران به اطلاع عموم میرساند که از روز اول تیر ماه 1390 هر نوع ویزا برای یونان از طریق یک مرکز درخواست مجوز مشترک توسط VFS Global اداره خواهد شد که همچنین ویزای دیگر کشورهای عضو شنگن را مدیریت می کند.

آدرس VFS Global برای یونان به شرح زیر است:

تهران میدان ونک ملاصدرا خیابان شاهی بهبهی شمالی شیرازی خیابان اورفی-شیرازی ساختمان شماره 49 طبقه چهارم

همه انتصاب های الکترونیکی، از طریق وب سایت mfa.gr، که از دوشنبه 12 فوریه 2018 برنامه ریزی شده اند معتبر هستند، اما متقاضیان باید خود را در آدرس فوق حضور یابند و نه در کنسولگری سفارت یونان

تمام ارتباطات مربوط به ویزای SCHENGEN برای یونان پس از انتصاب دوشنبه 12 فوریه ,باید از روز دوشنبه 5 فوریه 2018، از طریق وب سایت زیر در VFS انجام شود:

http://www.vfsglobal.com/greece/iran/

این وبسایت فعلا به صورت انگلیسی میباشد.

دفتر جهانی VFS در میدان وانک هر روز (به جز جمعه و شنبه):

برای ارسال درخواست از ساعت 8:00 تا 15:00 و برای گرفتن پاسپورت از ساعت 15:00 تا 17:00 میتوانید مراجعه کنید.

VFS Global همچنین از دوشنبه 5 فوریه، یک مرکز کمک (در زبان فارسی و انگلیسی) نیز فعالیت خواهد کرد

در طول روزهای کاری، از ساعت 8:00 تا 17:00

با استفاده از شماره تلفن +98212764000

توسط ایمیل Info.Greeceiran@vfshelpline.com

درخواست های فردی باید درخواست های تعیین شده خود را به آدرس appointmentgreece@vfshelpline.com ارسال نمایند و تمام آژانس های مسافرتی یا گروه های بیش از 10 درخواست کننده باید درخواست های خود را به آدرس greeceirangroups@vfshelpline.com که به صورت انحصاری برای آژانس های مسافرتی و گروها میباشد ارسال کنند . ایمیل های انتصاب هر دو افراد و آژانس های مسافرتی یا گروه ها در ظرف دو روز کاری پاسخ خواهند داد.

سفارت یونان یادآور می شود که تمام درخواست های ویزا و یا پذیرش ویزا از طریق VFS Global بایستی توسط متقاضی به طور فردی انجام شود و از طریق هر واسطه، نماینده، بستگان یا نماینده توریستی به طور رسمی ممنوع است. تنها استثناء برای والدین برای فرزندان زیر سن قانونی و فقط برای دریافت ویزا است. هر کودک زیر سن قانونی باید با والدین خود برای ارائه درخواست حضور داشته باشد.

از 12 فوریه، برای اهداف ویزا، افراد، نمایندگان، وکلا، نمایندگان و یا شرکت ها دیگر به اداره کنسول سفارت نمی روند. ایمیل ها، فکس ها و یا تماس های تلفنی برای چنین درخواست هایی فقط باید به VFS Global مراجعه شود.در این چارچوب و بر اساس تجربه کیفی VFS Global، بخش کنسولی سفارت در هفته های آینده قادر خواهد بود حداقل 100 ویزا را در هر روز مدیریت کند، تقریبا دو برابر ظرفیت امروز است. همچنین، از طریق VFS، زمان بندی برای رزرو ملاقات، ارسال اسناد لازم و دریافت پاسخ در مورد برنامه های کاربردی کاهش می یابد. علاوه بر این، سفارت یونان یادآور می شود که افراد علاقه مند به برنامه GOLDEN VISA (مجوز اقامت برای فعالیت های سرمایه گذاری در یونان) همچنین می توانند به طور مستقیم از GREECE ENTREPRISE وزارت اقتصاد و توسعه تماس بگیرند. (تلفن:+30 2103355700 فکس:+30 2103242079

ایمیل: info@enterprisegreece.gov.gr

وب سایت: www.enterprisegreece.gov.gr)

pic128113310001
همه چیز درباره ویزا
همه چیز درباره ویزا : سفر به سراسر دنیا همواره نیازمند مدارکی میباشد همانند : پاسپورت ، بیمه ،اجازه ورود به آن کشور و ... که هر مسافر با استفاده از آن مدارک و اجازه نامه (ویزا - روادید ) میتواند به کشور مورد نظر سفر نماید ما در این مقاله سعی در معرفی تمامی این مدارک داریم .
جستجوی گلچین گشت
کشورهای اروپایی با ویزای آسان ویا در بدو ورود
همیشه سفر به کشور های اروپایی را با اخذ ویزای شینگن و سختی های اخذ این ویزا میشناسیم ولی ما در این مقاله به معرفی کشورهای اروپایی که دارای ویزای ساده و یا ویزا در بدو ورود ( فرودگاهی ) هستند ، میپردازیم .
جستجوی گلچین گشت
انواع ویزا شنگن
ویزای[(newstyle)|شنگن|bold|18| red|] را می توانید از تمام کشورهای عضو شنگن اخذ نمایید، اخذ این ویزا بطور کلی این امکان را برای دارنده آن ایجاد می کند تا بتواند در مناطق عضو شینگن آزادانه رفت و آمد داشته باشد .
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای