وقت سفارت آلمان

اگرشما مایل هستید به کشور آلمان سفر کنید ، باید بدانید که این کشور عضو اتحاد شینگن است . بنابراین برای درخواست صدور ویزای شینگن ابتدا باید مدارک مورد نیاز را برای ما ارسال کنید ، تا در اسرع وقت ، وقت سفارت شما توسط ما رزرو شود در ادامه این مقاله به انواع وقت سفارت توضیحاتی را در اختیارتان قرار میدهیم .

در انتخاب نوع نوبت مصاحبه دقت لازم را بفرمایید ، در حال حاضر وقت سفارت آلمان ، دارای چهار نوع مختلف میباشد ، به شرح زیر :

نوع اول) کوتاه مدت شنگن و به اصطلاح Shengen

این نوع نوبت مصاحبه برای شرکت در کنفرانس ، نمایشگاه ، دعوتنامه تجاری ، دعوتنامه بازدید ، شرکت در امتحان ، توریستی و … می باشد.

نوع دوم) پیوست به خانواده – الحاق و به اصطلاح Family

نوع سوم) دانشجویی و محققین مهمان و به اصطلاح Student

نوع چهارم) ویزای غیره - جستجو کار

وقت سفارت المان

شرکت گردشگری گلچین برای آن دسته از عزیزانی که به علت نداشتن وقت کافی و یا اطلاعات لازم توانایی دریافت وقت مصاحبه سفارت المان راندارند، امکان اخذ وقت سفارت ،رزرو هتل و رزرو پرواز و بیمه مسافرتی را فراهم اورده است .

ویزاهای توریستی و تجاری زیر ۹۰ روز : ۵۰ تا ۸۰ روز پس از درخواست

ویزاهای کاری و یا پیوست به خانواده : ۲۰ تا ۴۰ روز پس از درخواست

ویزاهای دانشجویی و یا تحقیقات علمی : ۲۰ تا ۴۰ روز پس از درخواست

دانلود فرم سفارت المان

pic793113310001
همه چیز درباره ویزا
همه چیز درباره ویزا : سفر به سراسر دنیا همواره نیازمند مدارکی میباشد همانند : پاسپورت ، بیمه ،اجازه ورود به آن کشور و ... که هر مسافر با استفاده از آن مدارک و اجازه نامه (ویزا - روادید ) میتواند به کشور مورد نظر سفر نماید ما در این مقاله سعی در معرفی تمامی این مدارک داریم .
جستجوی گلچین گشت
پیکاپ ویزا
پیکاپ ویزا و پاسپورت چیست ؟ سوالی است که شاید برای خیلی از مسافران برای سفر به خارج از کشور ایجاد شده باشد .اما شاید خیلی از ما تعریفی از این اصطلاح نشنیده باشیم ، در اینجا ما تعریف اصطلاح پیکاپ ویزا و پیکاپ پاسپورت را به شما ارائه می دهیم :
جستجوی گلچین گشت
انواع ویزا شنگن
ویزای[(newstyle)|شنگن|bold|18| red|] را می توانید از تمام کشورهای عضو شنگن اخذ نمایید، اخذ این ویزا بطور کلی این امکان را برای دارنده آن ایجاد می کند تا بتواند در مناطق عضو شینگن آزادانه رفت و آمد داشته باشد .
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای