هتل sofitel bali بالی

هتل سوفیتل بالی اندونزی یکی از هتل های ۵ ستاره بالی و زیرمجموعه گروه هتل های سوفیتل است که مجهز به یک استخر بزرگ روباز، استخر تالاب مانند، استخر جکوزی، همچنین آبگرم و مرکز سلامت، و امارات ساحلی فوق العاده، می باشد. مهمانان همچنین می توانند از اینترنت بیسیم رایگان بهره مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر

اینجا کلیک نمایید .

هتل kuta paradiso | بالی
هتل کوتا پارادیسو بالی (Kuta Paradiso Hotel) هتلی پنج ستاره میباشد که در جنوب ساحل کوتا واقع شده است و 2دقیقه تا ساحل پیاده روی دارد. هتل کوتا پارادیسو لوکس دارای یک استخر روباز و 6 غذاخوری می باشد و خدمات ترانسفر فرودگاهی به صورت رایگان انجام می شود.
جستجوی گلچین گشت
هتل grand mirage | بالی
هتل 5 ستاره ی گرند میراژ بالی توسط باغ های سرسبز گرمسیری احاطه و مشرف به ساحل شنی و آب های شفاف کریستالی می باشدکه 2 دقیقه پیاده روی تا ساحل دارد.
جستجوی گلچین گشت
هتل inaya putri | بالی
هتل اینایا پوتری بالی، Inaya Putri Bali، در امتداد ساحل نوسا دوآ قرار گرفته است. این هتل 5 ستاره که تنها به اندازه ی 15 دقیقه پیاده روی از مرکز خرید بالی کالکشن فاصله دارد که دارای 460 اتاق با امکانات فوق العاده میباشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل anvaya | بالی
هتل آنوایا بیچ ریزورت هتلی پنج ستاره در منطقه کارتیکا پلازا در کوتا جای گرفته ، و این هتل نقطه ای ایده آل برای کشف شهر بالی است و این هتل ارائه دهنده ی مرکز آبگرم و سونا می باشد و در منطقه ی کارتیکا پلازا در کوتا و در 500 متری واتربُن بالی واقع شده است .
جستجوی گلچین گشت
هتل discovery kartika | بالی
هتل 5 ستاره لوکس Discovery Kartika در جنوب ساحل منطقه Kuta واقع شده است. این هتل دارای 318 اتاق مختلف، سوئیت و ویلاهایی لوکس در کنار ساحل می باشد و این هتل بهترین هتل ساحلی در منطقه Kuta می باشد.
جستجوی گلچین گشت
هتل Grand Hyatt | بالی
هتل 5 ستاره گراند هیآت (Grand Hyatt) در بالی به عنوان تاج جواهرنشان ریزورت های نوسادوآ شناخته می شود و به عنوان قصر آبی شناخته می شود که دریاچه ها، باغات سرسبز و وسیع و 5 تالاب و استخر جاری دور تا دور ساختمان های آنرا احاطه و از سواحل بسیار باشکوه جزیره ی بالی را در اختیار گرفته است و با 648 اتاق و سوئیت که در 4 دهکده پراکنده شده اند، آماده ی پذیرایی از شما می باشد.
جستجوی گلچین گشت
هتل sheraton bali | بالی
هتل ساحلی و لوکس ۵ ستاره شرایتون sheraton bali در فاصله ی ۵ کیلومتری از فرودگاه نورا ری در منطقه ی کوتا در بالی در نزدیکی مرکز خرید بیچ واک با اتاق هایی که نمای رو به اقیانوس را دارا می باشند واقع شده است .
جستجوی گلچین گشت
هتل laguna | بالی
هتل 5 ستاره د لاگونا بالی در ساحل شن سفید قرار گرفته و دارای 7 استخر بزرگ , چشم انداز رو به اقیانوس , باغ ها و مناظر زیبا و اتاق های جادار می باشد که این هتل تاریخی Laguna به علت موقعیت مکانی ویژه، آرام و جذابش در کنار سواحل فراموش نشدنی ساحل شنی و سفید منطقه Nusa Dua مشهور است .
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای