هتل Grand Hyatt | بالی

هتل 5 ستاره گراند هیآت (Grand Hyatt) در بالی به عنوان تاج جواهرنشان ریزورت های نوسادوآ شناخته می شود و به عنوان قصر آبی شناخته می شود که دریاچه ها، باغات سرسبز و وسیع و 5 تالاب و استخر جاری دور تا دور ساختمان های آنرا احاطه و از سواحل بسیار باشکوه جزیره ی بالی را در اختیار گرفته است و با 648 اتاق و سوئیت که در 4 دهکده پراکنده شده اند، آماده ی پذیرایی از شما می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر

اینجاکلیک نمایید .

هتل neo kuta jelantik | بالی
هتل neo kuta jelantik یکی از هتل های سه ستاره بالی میباشد که این مجموعه تنها 10 دقیقه پیاده با ساحل و 5 دقیقه با خیابان شلوغ و مشهور Legian فاصله دارد و هتل سرویس منظم به مرکز خرید Kuta Beachwalk و ساحل Legian دارد.
جستجوی گلچین گشت
هتل white rose | بالی
هتل وایت رز (White Rose) یکی از هتل های چهار ستاره بالی دارای چشم انداز باور نکردنی ، گردشگاههای گرمسیری و تپه ها ، معماری خیره کننده سنتی اندونزی و خدمات بزرگ است که این هتل به طور پیاده 9 دقیقه از ساحل و 10 دقیقه از ساحل کوتا (Kuta Beach) فاصله دارد.
جستجوی گلچین گشت
هتل bali rani | بالی
هتل 4 ستاره بالی رانی در ساحل معروف کوتا و در سمت راست جنوب کوتا و در چند قدمی مرکز خرید ساحلی ، بزرگترین پارک آبی Waterbom بالی ، رستوران ها ، بازار هنر و ساحل کوتا جای گرفته و 5 دقیقه پیاده تا ساحل مسافت دارد .
جستجوی گلچین گشت
هتل kuta paradiso | بالی
هتل کوتا پارادیسو بالی (Kuta Paradiso Hotel) هتلی پنج ستاره میباشد که در جنوب ساحل کوتا واقع شده است و 2دقیقه تا ساحل پیاده روی دارد. هتل کوتا پارادیسو لوکس دارای یک استخر روباز و 6 غذاخوری می باشد و خدمات ترانسفر فرودگاهی به صورت رایگان انجام می شود.
جستجوی گلچین گشت
هتلramada bintang  | بالی
هتل Ramada Bintang Bali Resort یک هتل پنج ستاره لوکس در شهر کوتا واقع در کشور اندونزی در مجاورت سواحل زیبا و آرام و سفید و شنی مالزی قرار گرفته است است و این هتل ۴۰۲ اتاق دارد .
جستجوی گلچین گشت
هتل grand mirage | بالی
هتل 5 ستاره ی گرند میراژ بالی توسط باغ های سرسبز گرمسیری احاطه و مشرف به ساحل شنی و آب های شفاف کریستالی می باشدکه 2 دقیقه پیاده روی تا ساحل دارد.
جستجوی گلچین گشت
هتل inaya putri | بالی
هتل اینایا پوتری بالی، Inaya Putri Bali، در امتداد ساحل نوسا دوآ قرار گرفته است. این هتل 5 ستاره که تنها به اندازه ی 15 دقیقه پیاده روی از مرکز خرید بالی کالکشن فاصله دارد که دارای 460 اتاق با امکانات فوق العاده میباشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل anvaya | بالی
هتل آنوایا بیچ ریزورت هتلی پنج ستاره در منطقه کارتیکا پلازا در کوتا جای گرفته ، و این هتل نقطه ای ایده آل برای کشف شهر بالی است و این هتل ارائه دهنده ی مرکز آبگرم و سونا می باشد و در منطقه ی کارتیکا پلازا در کوتا و در 500 متری واتربُن بالی واقع شده است .
جستجوی گلچین گشت
هتل discovery kartika | بالی
هتل 5 ستاره لوکس Discovery Kartika در جنوب ساحل منطقه Kuta واقع شده است. این هتل دارای 318 اتاق مختلف، سوئیت و ویلاهایی لوکس در کنار ساحل می باشد و این هتل بهترین هتل ساحلی در منطقه Kuta می باشد.
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای