هتل کپری قلعه گنج کرمان

هتل سنتی و 4 ستاره کپری قلعه گنج کرمان عضو زنجیره هتل های پارسیان می باشد و با نام هتل پارسیان قلعه گنج نیز شناخته می شود و به علت معماری خاص و ویژه اش به نام هتل توپ نیز معروف می باشد و این هتل به نوعی ساخته شده که دارای 5 راهرو سنتی می باشد و هر راهرو دارای 6 باب اتاق کپری است. همچنین هتل سنتی کپری قعله گنج آماده ارائه سرویس به دوستداران هتل کپری قلعه گنج می باشد که اقامتی خوش را برای مسافران عزیز رقم بزنند .

برای کسب اطلاعات بیشتر

اینجا کلیک نمایید .

هتل پارس کرمان
هتل شیک پنج ستاره بین المللی یکی از بهترین هتل های شهر و مجموعه هتل های پارس می باشد که در بلوار اصلی شهر کرمان افتتاح گردید. هتل پارس دارای 8 طبقه متشکل از 197 باب واحد اقامتی لوکس مجهز به تمامی امکانات رفاهی و اقامتی است که همواره در تلاش اند تا اقامتی خوش و ارامش بخش را برای مسافران عزیز ایجاد نمایند .
جستجوی گلچین گشت
هتل اخوان کرمان
هتل دو ستاره اخوان کرمان در دو طبقه و امکانات رفاهی خوب و در محیطی دنج و آرام بنا شده است که مناسب اقامتی راحت با پرسنلی کارآزموده و حرفه‌ای میزبان میهمانان گرامی است .
جستجوی گلچین گشت
هتل ایرانگردی کرمان
هتل دو ستاره ایرانگردی در بلوار جمهوری شهر کرمان به بهره برداری رسید که دارای 10 باب اتاق می باشد. هتل ایرانگردی عضو گروه هتل های ایرانگردی وجهانگردی است که اماده پذیرایی از مسافران میباشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل جهانگردی کرمان
هتل جهانگردی سه ستاره تاپ و ممتاز کرمان عضوی دیگر از مجموعه گروه هتل های جهانگردی می باشد که در ناحیه غربی شهر و در بلوار جمهوری کرمان قرار گرفته است. این مجموعه دارای 53 باب اتاق با امکانات و تجهیزات کامل رفاهی می باشدکه کادر این مجموعه تلاش دارند تا اقامتی فراموش نشدنی را برای میهمانان خود فراهم آورند .
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای