هتل چمران شیراز

هتل پنج ستاره لوکس و باشکوه چمران یکی از بزرگترین و زیباترین هتل ها با چشم اندازی بی نظیر در بلواری زیبا و طویل و در خوش آب و هواترین نقطه پایتخت فرهنگی تاریخی ایران ،یعنی شهر شیراز قرارگرفته است .

برای کسب اطلاعات بیشتر

اینجا کلیک نمایید .

هتل بزرگ شیراز
هتل 5 ستاره بزرگ شیراز (هتل دروازه قرآن) با نمای کشتی مانند یکی از لوکس ترین و مجلل ترین هتل های شیراز در 14 طبقه با 158 باب اتاق می باشد. که با کادری مجرب همواره در تلاش اند که سفر واقامتی خوش را در هتل زیبای دروازه قرآن برای مسافران خود فراهم اورند .
جستجوی گلچین گشت
هتل الیزه شیراز
هتل 4 ستاره الیزه شیراز در بلوار معالی آباد با معماری خاص به کاربرده شده در طراحی بخش های مختلف، با نام هتل بوتیک الیزه نیز شناخته می شود. این هتل دارای 68 باب اتاق با دکوراسیون مدرن و مجهز به امکانات روز میباشد که این مورد از نقاط قوت هتل الیزه می باشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل زندیه شیراز
هتل 5ستاره لوکس زندیه در یکی از بهترین مناطق شهر در حریم زندیه با نمایی منحصر به فرد و با الهام از هنر معماری اصیل شهر شیراز بنا شده است. این هتل دارای 3 طبقه اقامتی و 75 باب اتاق و 4 طبقه خدماتی می باشد.
جستجوی گلچین گشت
هتل پارس شیراز
هتل پنج ستاره بین المللی پارس یکی از لوکس ترین هتل های شهر شیراز با دسترسی آسانی به مراکز تاریخی و تفریحی میباشد . که این هتل دارای دو برج 13 طبقه با 188 باب اتاق مدرن، 27 سوئیت مجلل و 2 دستگاه آپارتمان به همراه تمامی امکانات و سرویس های رفاهی می باشد. هتل پارس شیراز با ارائه خدماتی شایسته و بینظیر همواره پذیرای میهمانان خود هستند .
جستجوی گلچین گشت
هتل پارسه شیراز
هتل چهارستاره و مجهز پارسه در کنار مجموعه زندیه، پشت ارگ کریمخانی در مرکز شهر شیراز با 72 باب واحد اقامتی مدرن با تجهیزات مناسب و کادری مجرب افتتاح گردیده است که در ادامه به معرفی این مجموعه میپردازیم .
جستجوی گلچین گشت
هتل رویال شیراز
هتل 4ستاره ونوساز رویال شیراز در هفت طبقه با 40 باب اتاق دو تخته و 4 باب سوئیت دو خوابه، آماده پذیرایی و سرویس دهی به مهمانان گرامی در شهر زیبای شیراز نماد تمدن و فرهنگ کهن ایران باستان می باشد.
جستجوی گلچین گشت
هتل پارسیان شیراز
هتل چهارستاره پارسیان در قلب پایتخت فرهنگی تاریخی ایران در خیابان رودکی و در میان مراکز تجاری و بازار اصلی شهر شیراز بهره برداری شده است. این هتل دارای 61 باب فضای اقامتی با امکانات رفاهی و خدمات مطلوب می باشد.
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای