هتل پارس شیراز

هتل پنج ستاره بین المللی پارس یکی از لوکس ترین هتل های شهر شیراز با دسترسی آسانی به مراکز تاریخی و تفریحی میباشد . که این هتل دارای دو برج 13 طبقه با 188 باب اتاق مدرن، 27 سوئیت مجلل و 2 دستگاه آپارتمان به همراه تمامی امکانات و سرویس های رفاهی می باشد.

هتل پارس شیراز با ارائه خدماتی شایسته و بینظیر همواره پذیرای میهمانان خود هستند .

برای کسب اطلاعات بیشتراینجا کلیک نمایید .

pict210752100001484781300001
pic248927210001
هتل چمران شیراز
هتل پنج ستاره لوکس و باشکوه چمران یکی از بزرگترین و زیباترین هتل ها با چشم اندازی بی نظیر در بلواری زیبا و طویل و در خوش آب و هواترین نقطه پایتخت فرهنگی تاریخی ایران ،یعنی شهر شیراز قرارگرفته است .
جستجوی گلچین گشت
هتل بزرگ شیراز
هتل 5 ستاره بزرگ شیراز (هتل دروازه قرآن) با نمای کشتی مانند یکی از لوکس ترین و مجلل ترین هتل های شیراز در 14 طبقه با 158 باب اتاق می باشد. که با کادری مجرب همواره در تلاش اند که سفر واقامتی خوش را در هتل زیبای دروازه قرآن برای مسافران خود فراهم اورند .
جستجوی گلچین گشت
هتل الیزه شیراز
هتل 4 ستاره الیزه شیراز در بلوار معالی آباد با معماری خاص به کاربرده شده در طراحی بخش های مختلف، با نام هتل بوتیک الیزه نیز شناخته می شود. این هتل دارای 68 باب اتاق با دکوراسیون مدرن و مجهز به امکانات روز میباشد که این مورد از نقاط قوت هتل الیزه می باشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل زندیه شیراز
هتل 5ستاره لوکس زندیه در یکی از بهترین مناطق شهر در حریم زندیه با نمایی منحصر به فرد و با الهام از هنر معماری اصیل شهر شیراز بنا شده است. این هتل دارای 3 طبقه اقامتی و 75 باب اتاق و 4 طبقه خدماتی می باشد.
جستجوی گلچین گشت
هتل جام جم شیراز
هتل آپارتمان سه ستاره جام جم در مرکز شهر زیبای شیراز و در نزدیکی اماکن دیدنی و تاریخی، مراکز تجاری و بانک‌ها قرار گرفته است. واحدهای اقامتی این هتل با کلیه امکانات رفاهی مناسب، آماده پذیرایی از گردشگران شهر شعر و فرهنگ است تا اقامتی درخور برای آنان فراهم شود. این هتل در فاصله نزدیکی از مجموعه زندیه قرا گرفته است و به همین علت یکی از پر طرف‌دارترین هتل‌های شهر شیراز محسوب می‌شود .
جستجوی گلچین گشت
هتل پرسپولیس شیراز
هتل پنج ستاره بین المللی پرسپولیس در قلب شهر شیراز در نزدیکی میراث کهن این سرزمین و در 7 طبقه با 104 باب واحد اقامتی متنوع و زیبا و با تمامی امکانات بروز جهت رفاه حال میهمانان افتتاح گردیده است که این هتل به دلیل نزدیک بودن به جاذبه های گردشگری و تاریخی شهر شیراز با امکانات کامل رفاهی مطابق با استانداردهای جهانی همراه با پرسنل باتجربه و تحصیلکرده، آماده پذیرایی از مسافران شهر زیبای شیراز می باشد .
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای