هتل خورشید اردهال کاشان

هتل 3 ستاره خورشید اردهال در فاصله 15 کیلومتری شهر نیاسر با امکانات رفاهی مطلوب و در نزدیکی روستای ابیانه قرار گرفته است. واحد های مجتمع به صورت کلبه و تخت ها به صورت تشک دوبل می باشند که مجتمع خورشید سالانه میزبان گردشگران زیادی از روستای زیبا و سنتی ابیانه و سایر نقاط میباشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمائید .

هتل عامری ها کاشان
هتل سرای 5 ستاره عامری ها از بزرگترین و باشکوه ترین خانه های تاریخی کاشان با معماری منحصر بفرد می باشد که مسافران این هتل می توانند علاوه بر اقامتی آرام و بینظیر، شاهکارهای معماری را در طول اقامت خود در این هتل ببینند .
جستجوی گلچین گشت
هتل احسان کاشان
خانه تاریخی احسان یکی از هتل های سنتی شهر کاشان متعلق به دوره‌ی قاجار است که به عنوان اقامتگاهی بومی شناخته می‌شود که قدمت این هتل به صد سال می‌رسدو این بنای تاریخی در کاشان، خیابان فاضل نراقی، کوچه فرهنگ، کوچه احسان قرار دارد که به ثبت ملی نیز رسیده است .
جستجوی گلچین گشت
هتل منوچهری کاشان
هتل سنتی سه ستاره منوچهری مجموعه ای اقامتی در بافت تاریخی شهر کاشان با معماری سنتی بینظیر میباشد . این مجموعه شامل 8 اتاق اقامتی است که هریک دارای ویژگی های تزئیتی خاص بوده که اقامتی خوش و همراه با آرامش را برای مسافران و گردشگران عزیز رقم میزند .
جستجوی گلچین گشت
هتل نگارستان کاشان
هتل چهارستاره نگارستان کاشان یکی از بهترین هتل های کاشان می باشد که این هتل در 9 طبقه و در خیابان امیرکبیر بنا و دارای 56 باب اتاق با چشم انداز ویژه به باغ فین بوده که نمایی زیبا را از شهر تاریخی کاشان در اختیار میهمانان قرار می دهد .
جستجوی گلچین گشت
هتل مهینستان کاشان
هتل 4 ستاره تاریخی و لوکس مهینستان در خیابان فاضل نراقی محله درب باغ قرار دارد و بعنوان یکی از بناهای تاریخی دوره قاجار و آثار ملی ایران است که به ثبت رسیده است. که این هتل شامل 16 باب اتاق با معماری متفاوت میباشد که با کادری مجرب پذیرای مسافران عزیز میباشد .
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای