هتل سالار دره ساری

هتل چهارستاره سالار دره نزدیک به رودخانه سالار دره واقع در بهشت گمشده ایران، مازندران می باشد که این هتل با چشم انداز زیبا و موقعیت مکانی بسیار خوبی که دارد میتواند یکی از انتخاب های شما عزیزان برای داشتن اقامتی خوش و دل انگیز در ساری باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتراینجا کلیک نمایید .

هتل بزرگ مازندران
هتل تاریخی و چهار ستاره پارسیان آزادی در قلب رامسر میتواند تجربه اقامت در یک قصر کلاسیک ایرانی و دل انگیز را برای مسافران ایجاد نماید که این هتل دارای دو هتل قدیم و جدید است که هر 2 هتل در 3 طبقه ساخته شده است و این هتل دارای 152 باب اتاق و سوئیت با چشم انداز جنگل و دریا و با تمامی امکانات رفاهی و اقامتی مناسب می باشد.
جستجوی گلچین گشت
هتل بام سبز رامسر
هتل چهار ستاره بام سبز در بالای تله کابین رامسر در فضایی آرامش بخش و دنج کوهستانی افتتاح شده است که در کنار ساختمان اصلی هتل یک دهکده جنگلی با 50 کلبه کوچک و بزرگ با طراحی کلاسیک و نوستالژی به فاصله ده دقیقه ای از ساختمان اصلی هتل با مسیر پیاده روی سنگ فرش شده هستند که با انتخاب این هتل برای اقامت خود میتوانید اقامتی خاص و رویایی را تجربه کنید .
جستجوی گلچین گشت
هتل نوید ساری
هتل چهارستاره نوید با چشم اندازی زیبا به طبیعت بینظیر در 4 کیلومتری ساری در استان مازندران قرار دارد. هتل نوید دارای 66 باب واحد اقامتی با مناظری رو به طبیعت همراه با فضایی دنج و آرام می باشد که اقامتی خوش را برای مسافران ایجاد مینماید .
جستجوی گلچین گشت
هتل میزبان بابلسر مازندران
هتل ۴ ستاره میزبان با چشم اندازی متفاوت از طبیعت زیبای شمال با دو طبقه شامل ۵۷ واحد اعم از سوئیت های دو خوابه و سه خوابه و همچنین اتاق های دارای تراس که مشرف به رشته کوه البرز و قله دماوند میباشد.این هتل با آرزوی اقامتی خوش و به یادماندنی، آماده میزبانی و پذیرایی از مهمانان گرامی می باشد.
جستجوی گلچین گشت
هتل ملکشاه رامسر
هتل سه ستاره بزرگ ملکشاه در منطقه ساحلی چالکرود شهر زیبای رامسر در دو فاز ساخته شده که فاز اول آن در زمینی به مساحت 7000 متر با تمامی امکانات اقامتی قرار گرفته و فاز دوم آن نیز در زمینی به بزرگی 2500 متر با کلیه تجهیزات از جمله امکانات پیشرفته سرپوشیده در دست احداث میباشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل سفیدکنار گیلان
هتل چهارستاره سفیدکنار یکی از بهترین و زیباترین هتل های ساحلی گیلان در نزدیکی یکی از بزرگترین و زیباترین تالاب های دنیا، تالاب انزلی می باشد که این هتل زیبا با 3 طبقه دارای 122 فضای اقامتی با چشم اندازهای روبه دریا و رو به جنگل می باشد که میتواند یکی از انتخاب های شما برای اقامتی دلنشین باشد .
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای