هتل جهانگردی یزد

هتل سه ستاره و یکی از زیباترین و با کیفیت‌ترین هتل های جهانگردی میباشد که در بلوار دانشجو شهر بادگیر ها ، شهر کویری یزد واقع شده است. این هتل دارای 39 باب اتاق با امکانات مطلوب می باشد که مقصدی امن و باشکوه برای اقامتی آرامش بخش میباشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمائید .

هتل ملک التجار یزد
هتل آنتیک و قدیمی چهار ستاره ملک التجار یزد اولین هتل خشتی در جهان در بافت تاریخی شهر یزد جنب بازار و میدان خان بنا شده است که این هتل دارای 23 باب اتاق می باشد که هر اتاق ویژگی های خاص خود را دارد که نقاشی های زیبا و دیدنی این خانه اثر هنرمندان شیرازی است که طی 10 سال به طول انجامیده است.
جستجوی گلچین گشت
هتل سنتی مهر یزد
هتل سه ستاره سنتی و قدیمی مهر در نزدیکی میدان تاریخی امیرچخماق در خیابان قیام بنا گردیده است. این هتل دارای 23 باب فضای اقامتی با امکانات مناسب می باشد که در حال حاضر به ثبت آثار تاریخی ایران رسیده است.
جستجوی گلچین گشت
هتل داد یزد
هتل 4ستاره داد یزد، با معماری و فضای سنتی،دارای 2 طبقه مثبت و یک طبقه منفی است که 88 باب اتاق و سوئیت آن در طبقات همکف و اول پراکنده شده اند و اتاق های واقع در طبقه منفی یک نیز دارای حیاط می باشند و این حیاط توسط پلکان به حیاط مرکزی هتل متصل شده است .هتل داد یزد با امکانات رفاهی خوب و کادری مجرب سفری دلپذیر به شهر یزد را برای همیشه در خاطرتان ثبت می‌کنند.
جستجوی گلچین گشت
هتل کاروان یزد
هتل سه ستاره ممتاز و تاپ کاروان در بلوار آزادگان ، جاده فرودگاه یزد بنا شده است که این هتل دارای 32 باب فضای اقامتی با امکانات مطلوب می باشد که هرساله پذیرای مسافران عزیز میباشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل مظفر یزد
هتل سنتی سه ستاره مظفر در محله خلف باغ ، جنب مخابرات بنا شده است که دارای 19 باب اتاق با ظرفیت 50 تخت می باشد که هرکدام از اتاق ها در نوع خود خاص هستند که با کادری مجرب پذیرای مسافران محترم میباشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل زنبق یزد
هتل سه ستاره زنبق در بلوار ورودی شهر تاریخی یزد یعنی بلوار جمهوری، کوچه جنب نیروگاه زنبق در محیطی آرام و سرسبز به دور از شلوغی شهر خودنمایی می کند. این هتل دارای 26 باب اتاق با امکانات رفاهی مطلوب می باشد که با دارا بودن کادر مجرب و امکاناتی عالی ، آماده پذیرایی از میهمانان عزیز خود می باشد.
جستجوی گلچین گشت
هتل خاتم یزد
هتل سه ستاره خاتم در دروازه قرآن، ابتدای بلوار جمهوری، کوچه قندهاری در منطقه ای خوش آب و هوا به دور از شلوغی شهر در فضایی آرام و صمیمی افتتاح شده است. این هتل در 6 طبقه دارای 34 باب فضای اقامتی با تجهیزات مدرن می باشد که اقامتی خوش را برای مسافران عزیز ایجاد می نمایند .
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای