هتل جمیرا برج العرب | دبی

برج العرب مجلل ترین هتل خاور میانه است که تنها هتل هفت ستاره جهان و بلند قامت ترین هتل های جهان محسوب می شود که بر روی یک جزیره مصنوعی بنا شده که 280 متر از ساحل فاصله دارد که این هتل ۲۰۲ اتاق دارد که همه‌ی آن‌ها سوئیت‌هایی دوبلکس هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

هتلی ارکید | دبی
هتل Orchid Hotel، در قلب دیره و در مکانی مناسب در خیابان شیک Al Rigga واقع، و در مجاورت آبنمای دوبی و بسیاری از جاذبه های برتر شهر قرار گرفته است. هتل دارای 84 اتاق راحت میباشد که هریک به تمیزی تزئین شده و از امکانات اختصاصی برخوردارند.
جستجوی گلچین گشت
هتل نیهال | دبی
هتل نیهال دبی Nihal Hotel یکی از هتل های 3 ستاره دبی است که در مرکز شهر دبی واقع در منطقه دیره میباشد . که موقعیت مکانی مناسب این هتل به گونه ای است که هم برای مقاصد تفریحی و هم برای مقاصد تجاری مناسب می‌باشد.
جستجوی گلچین گشت
هتل صدف | دبی
هتل صدف دبی هتلی سه ستاره و درست در قلب مراکز کسب و کار و تجاری دیره دبی واقع شده است. و در مجاورت ایستگاه مترو ، محل ایده آل برای کشف زیباییهای دبی میباشد که علاوه بر دسترسی اسان این هتل سرویس آژانس رایگانی به ساحل و مراکز خرید شهر ارائه می دهد.رستوران هم با غذاهای بین المللی و سرویس 24 ساعته از شما پذیرایی می کند.
جستجوی گلچین گشت
هتل آتانا | دبی
هتل آتانا Atana Hotel یکی از هتل های 4 ستاره جدید و تازه ساخت دبی میباشد که در نزدیکی مرکز خرید امارات دبی قرار دارد . اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل آتانا Atana Hotel که 828 عدد هستند، بسیار روشن هستند و با رنگ‌های گرم دکور شده‌اند.
جستجوی گلچین گشت
هتل اونیو | دبی
هتل اونیو" (Avenue Hotel Dubai) یکی از هتل های چهار ستاره و لوکس دبی میباشد که در منطقه دیره شهر دبی و در خیابان معروف و همیشه بیدار الرقه قرار دارد. موقعیت مکانی مناسب این هتل به گونه ای است که هم برای تاجران و هم برای کسانی که با مقاصد تفریحی به دبی سفر می‌کنند مناسب است.
جستجوی گلچین گشت
هتل سامیت | دبی
هتل سامیت در منطقه دیره شهر دبی واقع شده است. این هتل که در گذشته با نام Hallmark Hotel فعالیت می‌کرده است، در خیابان معروف و همیشه بیدار الرقه قرار دارد و این هتل دارای 114 اتاق با برترین خدمات هتلداری میباشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل وارویک | دبی
هتل وارویک دبی هتلی 4 ستاره میباشد که در 47 طبقه ، 82 اتاق و 275 سوییت و در خیابان شیخ زاید Sheikh Zayed Road ساخته شده است .
جستجوی گلچین گشت
هتل کراون پلازا | دبی
هتل کرون پلازا (Crowne Plaza Dubai) هتلی 5ستاره میباشد که در منطقه شیخ زاید شهر دبی واقع شده است و جزو زیرمجموعه هتل های IHG می‌باشدکه دسترسی آسان به مراکز تجاری همراه با امکانات عالی، این هتل را یکی از محبوب ترین و لوکس ترین هتل های دبی کرده است.
جستجوی گلچین گشت
هتل کاپتورن | دبی
هتل کاپتورن هتلی چهار ستاره که وسیعترین و مجلل ترین هتل منطقه دیره بشمار میرود در منطقه دیره شهر دبی و در نزدیکی خیابان بنی یاس واقع شده است و جزو گروه هتل های millennium hotels می‌باشد.
جستجوی گلچین گشت
هتل پولمن سیتی سنتر | دبی
پولمن سیتی سنتر هتلی زیبا، مجهز و مجلل و پنج ستاره در دیره است که در مجموع دارای 317 اتاق است که در 11 طبقه این هتل جای گرفته اند.
جستجوی گلچین گشت
هتل رز ریحان روتانا | دبی
هتل رز ریحان روتانا دبی یکی از هتل های پنج ستاره ولوکس دبی میباشد که این هتل 72 طبقه، 462 اتاق دارد و نام آن به عنوان دومین هتل بلند جهان، در کتاب رکوردهای جهانی گینس ‏ثبت شده است.
جستجوی گلچین گشت
هتل فرمونت | دبی
هتل فیرمونت (Fairmont Dubai) هتلی پنج ستاره و در منطقه شیخ زاید شهر دبی میباشد که دارای 394 اتاق است که در 50 طبقه این هتل واقع شده است. این هتل در کنار خیابان معروف شیخ زاید و در مرکز منطقه تجاری دبی قرار دارد.
جستجوی گلچین گشت
هتل جمیرا کریک ساید | دبی
هتل جمیرا کیریک ساید هتلی 5ستاره، یکی از مدرن‌ترین و لوکس‌ترین اقامتگاه ها برای مسافرین در منطقه شیخ زاید شهر دبی است که این هتل در مجموع از 292 اتاق تشکیل شده است.
جستجوی گلچین گشت
هتل جمیرا امارات تاور | دبی
هتل جمیرا امارات تاور، هتلی 5 ستاره لوکس واقع در اتوبان شیخ زاید (نزدیک به ساختمان مرکز تجارت جهانی) می‌باشد که این هتل لوکس دارای 400 اتاق و سوئیت میباشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل جمیرا زعبیل سرای | دبی
هتل جمیرا زعبیل هتلی لوکس و 5ستاره در منطقه نخل جمیرا شهر دبی میباشد که این هتل بزرگ و مجلل که جزو گروه هتل های جمیرا می‌باشد در سال 2012 در 6 طبقه افتتاح شده است که این هتل لوکس علاوه برامکانات رفاهی لوکس دارای ساحل شنی اختصاصی است که در روبری هتل واقع شده است.
جستجوی گلچین گشت
هتل جمیرا بیچ | دبی
هتل 5 ستاره جمیرا بیچ در منطقه اُم سوقیم دبی قرار گرفته که این هتل بزرگ و مجلل که در سال 1997 و در 26 طبقه شامل 600 اتاق و سوئیت افتتاح گردید که فقط 19.3 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد .
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای