هتل ایران کیش

هتل پنج ستاره ایران کیش در هفت طبقه و روبروی پارک شهر کیش ساخته شده است این هتل دارای 130 اتاق با چشم اندازی بسیار زیبا میباشد که با تاکید بر کیفیت بالای اماکن اقامتی جزیره کیش و با هدف جذب گردشگر خارجی در جزیره مرجانی کیش ساخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید .

هتل گراند کیش
هتل گراند یکی از هتل‌های4 ستاره باموقعیت مکانی ویژه در جزیره کیش است که دارای 120 اتاق میباشد و این هتل بهترین انتخاب و مناسب کسانی است که مهم‌ترین و اصلی‌ترین دلیل برای انتخاب هتلشان نزدیکی به ساحل میباشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل لوتوس کیش
هتل لوتوس کیش یا همان هتل لاله کیش سابق هتل 3 ستاره و واقع در بلوار دانش نزدیک به دانشگاه بین المللی کیش جنب هتل صدف کیش با ظرفیت 152 باب اتاق تاسیس گردید و در سال 1390 پس از باز سازی به هتل لوتوس کیش تغییر نام پیدا کرد.
جستجوی گلچین گشت
هتل شایگان کیش
هتل شایگان کیش در قلب مراکز تفریحی کیش و مراکز تجاری کیش واقع شده است.دسترسی آسان و اماکن تفریحی و گردشگری، ادارات و بانک ها سبب شده تا هتل شایگان انتخاب اول میهمانان جزیره کیش باشد.
جستجوی گلچین گشت
هتل داریوش کیش
هتل داریوش کیش با معماری بی‌نظیر از بهترین هتل‌های 5 ستاره کیش است که با با الهام از تخت جمشید و دوران هخامنشیان بصورت سمبلی از افتخار و عزت ایران ساخته شده‌است که با 160 اتاق با ویوهای متفاوت پذیرای گردشگران تور کیش میباشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل ترنج کیش
هتل ترنج کیش اولین هتل دریایی خاورمیانه میباشد که در شمال غربی جزیره کیش احداث شده که دربین هتل های 5 ستاره کیش بسیار خوش درخشیده است . هتل ترنج کیش شامل دو مجموعه هتل یکی در خشکی و دیگری روی دریا بصورت ویلاهای بهم پیوسته با کف شیشه ای یرای گردشگران تور کیش میباشد.
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای