هتل آپارتمان کوثر کاشان

هتل آپارتمان سه ستاره كوثر كاشان که یکی از بهترین هتل های کاشان با فاصله بسيار كم تا مراكز گردشگري بوده است با امكاناتي در خور يك هتل سه ستاره به ویژه برای خانواده‌هایی که به دنبال اقامتی مستقل‌تر هستند، مناسب است و همواره آماده پذيرايي از شما ميهمانان گرانقدر مي باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمائید .

هتل احسان کاشان
خانه تاریخی احسان یکی از هتل های سنتی شهر کاشان متعلق به دوره‌ی قاجار است که به عنوان اقامتگاهی بومی شناخته می‌شود که قدمت این هتل به صد سال می‌رسدو این بنای تاریخی در کاشان، خیابان فاضل نراقی، کوچه فرهنگ، کوچه احسان قرار دارد که به ثبت ملی نیز رسیده است .
جستجوی گلچین گشت
هتل منوچهری کاشان
هتل سنتی سه ستاره منوچهری مجموعه ای اقامتی در بافت تاریخی شهر کاشان با معماری سنتی بینظیر میباشد . این مجموعه شامل 8 اتاق اقامتی است که هریک دارای ویژگی های تزئیتی خاص بوده که اقامتی خوش و همراه با آرامش را برای مسافران و گردشگران عزیز رقم میزند .
جستجوی گلچین گشت
هتل نگارستان کاشان
هتل چهارستاره نگارستان کاشان یکی از بهترین هتل های کاشان می باشد که این هتل در 9 طبقه و در خیابان امیرکبیر بنا و دارای 56 باب اتاق با چشم انداز ویژه به باغ فین بوده که نمایی زیبا را از شهر تاریخی کاشان در اختیار میهمانان قرار می دهد .
جستجوی گلچین گشت
هتل مهینستان کاشان
هتل 4 ستاره تاریخی و لوکس مهینستان در خیابان فاضل نراقی محله درب باغ قرار دارد و بعنوان یکی از بناهای تاریخی دوره قاجار و آثار ملی ایران است که به ثبت رسیده است. که این هتل شامل 16 باب اتاق با معماری متفاوت میباشد که با کادری مجرب پذیرای مسافران عزیز میباشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل مرشدی کاشان
هتل سنتی 4 ستاره خانه مرشدی کاشان با طراحی اصیل ایرانی یکی از اقامتگاه‌های اصیل و قدیمی این شهر زیبا و تاریخی است که مهمان نوازی اصیل و گرم ایرانی را در هتل سنتی خانه مرشدی کاشان می‌توانید تجربه کنید .
جستجوی گلچین گشت
هتل امیر کبیر کاشان
هتل سه ستاره امیرکبیر بزرگ ترین وکامل ترین مجموعه اقامتی و نزدیک به باغ فین کاشان با هدف ارائه خدمات بهتر در محیطی مدرن و زیبا بنا شده است که در حال حاضر این هتل دارای 96 باب اتاق با استانداردهای بین المللی با خدماتی مطلوب و مناسب می باشد و این هتل افتخار میزبانی از میهمانان شایسته خود را دارد .
جستجوی گلچین گشت
هتل نگین کاشان
مجموعه تاریخی سه ستاره نگین در بافت قدیمی شهر در دل کویر کاشان در محیطی کاملا سنتی و اصیل در خیابان محتشم، کوچه زیارتگاه محتشم بنا شده است که شامل 21 باب اتاق اقامتی با معماری سنتی و کهن مجهز به کلیه امکانات رفاهی و مدرن می باشد که آماده پذیرایی از مسافران عزیز میباشد .
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای