هتل آپارتمان قصر اصفهان

هتل آپارتمان سه ستاره قصر اصفهان در چهار طبقه و در خيابان چهار باغ پايين و در سال 84 بنا شده است. که دارای امکانات رفاهی عالی میباشد و همچنین از نظر موقعیت مکانی به اماکن تاریخی نزدیک است و دسترسی به مرکز شهر از آن آسان است .

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجاکلیک نمایید .

هتل اسپادانا اصفهان
هتل 3 ستاره اسپادانا در مجاورت زاینده رود و سی و سه پل با بهره برداری از موقعیتی ویژه از لحاظ جغرافیایی، شامل ۴ طبقه و ۳۲ باب اتاق با مهارت های معماری مدرن و ظرافت های سنت همگام با علم نوین هتلداری بر میزبانی خود از میهمانان عزیز رنگ حقیقت بخشیده است و آماده ارائه خدمات به میهمانان عزیز می باشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل سفیر اصفهان
هتل 4ستاره سفیر با معماری مدرن در خیابان آمادگاه در چندقدمی چهارباغ عباسی که یکی از خیابان های اصلی شهر است، نزدیک بازار سنتی اصفهان و مدرسه چهارباغ واقع شده که می توانید به صورت پیاده به سی و سه پل و زاینده رود برسید یا راهی باغ چهل ستون و میدان نقش جهان و دیدنی های تاریخی این شهر شوید .
جستجوی گلچین گشت
هتل کوثر اصفهان
هتل 5 ستاره کوثر در سال ۱۳۴۷در حاشيه زيباي رودخانه هميشه زنده زاينده رود اصفهان در جوار پل تاريخي سي و سه پل افتتاح گردید. اين مجموعه اقامتي در ابتدا با ۱۳۰ واحد اتاق و در حال حاضر زير مجموعه شركت هتل‌هاي بين المللي پارسيان متعلق به سازمان سياحتي و مراكز تفريحي بنياد مستضعفان مي‌باشد. این هتل بلافاصله پس از بازسازي فاز بعدي با افزودن ۴۰ واحد اتاق به ۱۳۰ واحد اتاق پيشين،‌ ظرفيت اقامتي اين هتل را به ۱۹۴ واحد اتاق و سوئيت‌هاي لوكس افزايش داد. این هتل بین المللی تمامی امکانات رفاهی را برای مهمانان خود فراهم آورده است و پذیرای مسافران گرامی میباشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل عباسی اصفهان
هتل پنج ستاره مجلل و تاریخی عباسی اصفهان، یکی از کهن ترین و زیباترین هتل های جهان و همینطور یکی از بزرگترین هتل های ایران با معماری منحصر به فرد مکتب اصفهان می باشد. هتل عباسی دارای 231 باب اتاق، سوئیت و آپارتمان می باشد که اتاق های هتل دور تا دور حیاط هتل و حوض فیروزه ای رنگش قرار گرفته اند و رو به حیاط هتل، تراس و پنجره دارند.این هتل همیشه آماده پذیرایی از هزاران میهمان و گردشگر داخلی و خارجی از تمامی نقاط جهان میباشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل زهره اصفهان
هتل سه ستاره تاپ زهره با بهره گیری از معماری سنتی و مدرن در خیابان فردوسی شهر تاریخی اصفهان با موقعیت جغرافیایی عالی با دسترسی آسان به مهمترین مراکز تاریخی، گردشگری و تجاری واقع شده است. این هتل با 10 طبقه دارای 50 باب اتاق با امکانات رفاهی مطلوب می باشد که همواره آمادگی خود را جهت ارائه بهترین خدمات به میهمانان ارجمند خود اعلام می دارد.
جستجوی گلچین گشت
هتل پیروزی اصفهان
هتل 4ستاره پیروزی اصفهان یا داریوش سابق با بیش از 40 سال سابقه در هتلداری و میهمان نوازی به دلیل قرار گرفتن در مرکز شهر در مجاورت اماکن تاریخی و فرهنگی قرار دارد. هتل پیروزی با 96 باب واحد اقامتی مجهز به مدرنترین امکانات رفاهی و اقامتی در هر فصل آماده میزبانی از میهمانان گرامی می باشد.
جستجوی گلچین گشت
هتل ماهان اصفهان
هتل 3 ستاره و نوساز ماهان با طراحی بسیار شیک و مدرندر مجاورت اتوبان‌های اصلی شهر اصفهان واقع شده که دسترسی بسیار سریع و آسان افراد را در قسمت شرقی شهر اصفهان امکان پذیر کرده است و این هتل نزدیکترین اقامتگاه به فرودگاه بین المللی شهید بهشتی و نمایشگاه بین المللی اصفهان، میباشد .
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای