oman air

ایرلاین ملی کشور عمان است اولین قطب این شرکت، قرودگاه بین المللی بیت الفلج بوده است ولی قطب اصلی فعلی این شرکت هواپیمایی در فرودگاه بین‌المللی مسقط، که در السیب واقع شده است قرارگرفته است. Oman air، عضو سازمان حمل‌ و نقل هوایی عرب است .

تاریخچه

شکل گیری شرکت هواپیمایی عمان ایر به سال 1970، زمانی که شرکت خدمات بین المللی عمان پایه گذاری شد بر می گردد. این ایرلاین به صورت رسمی در سال 1993 پایه گذاری شد و پروازهای خود را آغاز کرد. در مارچ سال 2007، دولت عمان سهام خود در این شرکت هواپیمایی را از 33 درصد به 80 درصد افزایش داد و به ارزیابی طرح های راهبردی برای انجام پروازهایی با مسافت طولانی پرداخت. سرانجام در 26 نوامبر سال 2007، با انجام پرواز بانکوک به لندن، پروازهای عمان ایر در مسافت های طولانی آغاز شد.

در سال 2011 جایزه طلایی خطوط پروازی سال در France’s Laurier d’Or du Voyage d’Affaires را از آن خود کرده است. این شرکت هواپیمایی همچنین جایزه بهترین ایرلاین خاورمیانه از نظر خدمات و سرویس خدمه پروازی را در سال 2015 دریافت کرد.

عمان ایر اولین

ایرلاین‌های جهان بود که از ابتدای مارچ 2010 توانست خدمات تلفن همراه و اینترنت بی سیم را به صورت همزمان در حین پرواز به مسافران خود ارائه دهد.

کلاس های پروازی

عمان ایر که ایرلاین ملی کشور عمان است 3 کلاس پروازی اکونومی ، بیزینس و فرست را به مسافران خود ارائه میدهد .

اکونومی کلاس

امکانات این کلاس پروازی در عمان ایر بر طبق ادعای این ایرلاین از مدرن ترین امکانات پرواز تشکیل شده است.

در اکونومی فاصله صندلی‌ها 34 اینچ است و جای استراحت سر، پا و دسته‌های قابل تنظیم دارند. در همه کلاس‌ها می‌توانید روی مانیتور شخصی‌تان، جدیدترین فیلم‌های دنیا، برنامه‌های تلویزیونی و ماهواره‌ای، موزیک ویدئو و اخبار تماشا کنید و گیم‌های کامپیوتری بازی کنید. کیت لوازم پرواز مرغوب و هدیه‌ کوچکی هم برای بچه‌ها ارائه می‌شود. از فروشگاه معاف از مالیات کابین هم می‌توانید خرید کنید.

بیزینس کلاس

این کلاس پروازی به خاطر راحتی و جاداری صندلی های مسافران در حین پرواز معروف شده است. نکته ی قوت این کلاس، استاندارد و راحتی بسیار بالای صندلی ها و منو های مختلف غذایی و سرگرمی آن است.

بصورتی که در این کلاس پروازی 20 صندلی وجود دارد که فاصله آن‌ها از هم 82 اینچ است و پهنای آن‌ها هم 22 اینچ. پشتی صندلی، عمق صندلی و جای پا به صورت برقی تنظیم می‌شوند. تمام صندلی‌ها 180 درجه خوابانده می‌شوند و طول تخت 77.5 اینچ است. امکاناتی مثل مانیتور شخصی، میز نوشیدنی و میز غذای مخصوص هم خواهید داشت. در فرودگاه هم سالن انتظار VIP و کانتر‌های چک‌این جداگانه دارید.

فرست کلاس

پروازهای فرست کلاس عمان ایر دارای صندلی های تخت‌خواب شو ، منوی غذایی متنوع با سالن پذیرایی لوکس و ... میباشد .

در کابین فرست کلاس فقط شش صندلی وجود دارد که فاصله‌شان از هم 87 اینچ است. مینی سوئیت فرست کلاس، بزرگترین صندلی تخت‌خواب شو در میان

ایرلاین‌های جهان را دارد که 25.5 اینچ پهنای آن است. یک سیستم ماساژور پنج‌نقطه‌ای، محل مخصوص چیدن وسایل و بار دستی، چوب رختی برای آویزان کردن کت و یک مانیتور خیلی بزرگ 23‌اینچی هم برای مسافر فراهم است.

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای