Air New Zealand

ایر نیوزیلند Air New Zealand بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی نیوزیلند به حساب می‌آید و فرودگاه آوکلند مقر اصلی Air New Zealand به حساب می‌آید. در ادامه مقاله به معرفی جامع تری از این ایرلاین میپردازیم .

تاریخچه ایر نیوزلند

شرکت هواپیمایی ایر نیوزیلند در سال ۱۹۴۰، ابتدا با نام تسمن امپایر ایر ویز (Tasman Empire Airways) با مشارکت دولت نیوزیلند و استرالیا تاسیس شد و با نام TEAL فعالیت نمود. TEAL در ابتدا فعالیت های قایقرانی نیز انجام می داد اما در ادامه شرایط این شرکت به گونه ای شد که مدیران این شرکت قایقرانی را به نفع فعالیت های این شرکت تعطیل کردند و متمرکز بر روی فعالیت های هوایی و پروازی شدند.

در سال ۱۹۶۵، این ایرلاین توسط دولت نیوزیلند به صورت کامل خصوصی سازی شد و مدیریت آن به صورت کامل به مدیران این شرکت سپرده شد. از آن زمان به بعد این شرکت با نام ایر نیوزیلند فعالیت نمود.

و مجددا در سال 2001 به دلیل نزدیک بودن به ورشکستی دوبار شرکتAir New Zealand به دولت واگذار شد.

کلاس های پروازی در ایر نیوزلند

کلاس های پروازی نیوزلند ایرلاین در چند سطح بسیار با کیفیت گسترش داده شده اند. اکونومی کلاس، اکونومی اسکای کوچ (Skycouch Economy )، پرمیوم اکونومی و بیزنس پرمیر (Long haul Business Premier).

Economy class

در کلاس پروازی اکونومی میتوانید : راحتی، سرگرمی و محیط خصوصی و دنج متمایز کننده و ... بهره مند شوید. در تمامی هواپیماهای این ایرلاین اکونومی کلاس ارائه می گردد .

Economy Skycouch

در کلاس پروازی اکونومی اسکای کوچ تمامی خدمات ارائه شده در اکونومی کلاس ارائه میگردد و صندلی ها به این صورت است که یک ردیف کامل صندلی در اختیار هر مسافر قرار می گیرد و هر ردیف شامل ۳ صندلی است. این پرواز بسیار مناسب خانواده ها و یا زوج ها است .

پرمیوم اکونومی

در کلاس پروازی پرمیموم اکونومی در هر ردیف از صندلی ها ۲ ردیف صندلی وجود دارد که دارای استاندارد و انعطاف مناسب هستند. فاصله ی صندلی ها با ردیف های عقبی و جلویی به گونه است که بتوان صندلی را منعطف نمود. فضای لگ روم اضافه نیز در اختیار مسافران قرار دارد.

بیزینس پرمیر

در کلاس پروازی بیزینس پرمیر مسافران این امکان را دارند که در فضای خصوصی که صندلی های این پرواز برایشان به وجود می آورد هم محیطی مناسب برای استراحت داشته باشند و هم فضایی کاملا مناسب برای کار.

pic340703310001
اشتباهات رایج در خرید بیمه مسافرتی
امروزه لزوم تهیه بیمه مسافرتی و مزایای آن در تمامی سفر های خارجی برکسی پوشیده نیست ، بلکه امری ضروری میباشد . بصورتی که خرید بیمه نامه اگر در زمان مناسب و با اطلاع از اشتباهات رایج در خرید بیمه نامه های مسافرتی انجام شود، مسافر را به معنای واقعی از هر ضرر و زیانی مصون می دارد که در ادامه به معرفی و توضیح تعدادی از این اشتباهات رایج میپردازیم .
جستجوی گلچین گشت
آنچه می بایست قبل از خرید یک بیمه مسافرتی بدانید
مسافران و تجار بسیاری وجود دارند که به طور متعدد سفر می کنند. این مسافرتها ممکن است با انگیزه های متفاوتی صورت پذیرد اما آنچه اهمیت دارد هدف از انجام یک سفر نیست، بلکه راحتی و آسایش مسافران در هر سفر است! ما دراین مقاله هر آنچه که میبایست قبل از خرید یک بیمه مسافرتی بدانید را توضیح میدهیم .
جستجوی گلچین گشت
کشورهای اروپایی بدون ویزا
بر خلاف تصور عمومی برای سفر به سراسر دنیا همیشه به ویزای شینگن نیاز نخواهید داشت و کشورهایی هستند که ویزای خودشان را دارند و سختگیری کمتری نسبت به خاذ ویزای شینگن دارند. ولی در حوژه اروپا بسیاری از کشورهای اروپایی هستند که با پاسپورت ایرانی میتوان بدون ویزا به آنها سفر کرد که در ادامه به معرفی این کشور ها میپردازیم .
جستجوی گلچین گشت
Emirates Airlines
شرکت هواپیمایی [(link)|امارات |http://www.golchingasht.com/معرفی-جاذبه-های-گردشگری-دبی] یا همان امارات ایرلاینز که امریت ایر لاین نیز نامیده میشود ، یکی از زیرمجموعه های شرکت عظیم «The Emirates Group» متعلق به دولت محلی دبی است و دفتر مرکزی آن نیز در این شهر قرار دارد.
جستجوی گلچین گشت
British Airways
شرکت “British Airways” که حامل پرچم [(link)|انگلیس|http://www.golchingasht.com/دیدنی-های-انگلیس] می‌باشد، بزرگترین شرکت هواپیمائی این کشور از لحاظ شمار ناوگان و دومین شرکت بزرگ بر حسب تعداد انتقال مسافر است همچنین ایرلاین بریتیش ایرویز در فرودگاه هیثرو مستقر بوده که هم‌اکنون به‌عنوان سومین شرکت هلدینگ هواپیمایی جهان شناخته می‌شود.در ادامه به معرفی کامل این ایرلاین میپردازیم .
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای