AIR FRANCE

ایر فرانس یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین ایرلاین های جهان است که این شرکت هواپیمایی حامل پرچم کشور فرانسه است که دفتر مرکزی آن در ترمبلی آنفرانس، در شمال شهر پاریس قرار دارد.با گردشگری گلچین به معرفی جامع تری میپردازیم .

تاریخچه

ایر فرانس-کی‌ال‌ام شرکت مادر این شرکت هواپیمایی محسوب می‌شود که عضو اتحادیهٔ اسکای‌تیم است .

شرکت هواپیمایی ایر فرانس در سال ۱۹۳۳، همانطور که از اسمش مشخص است درکشور فرانسه و در شمال شهر پاریس تاسیس شد.

فرودگاهی که مرکز اصلی پرواز های این ایرلاین فرانسوی است، فرودگاه بین المللی شارل دوگل(Charles de Gaulle Airport) شهر پاریس است. البته ناگفته نماند که فرودگاه های دیگری هم هستند که به عنوان مقاصد ثانویه ی این شرکت هواپیمایی محسوب می شوند.

[(img)|1026552439341001B

کلاس های پروازی

ایرلاین ایرفرانس برای راحتی مسافران خود 4 کلاس پروازی فرست ، بیزینس کلاس ، اکونومی و پرمیوم اکونومی با سطح خدمات دهی عالی ارائه میدهد .

فرست کلاس(La Première)

در کلاس پروازی فرست کلاس ، صندلی هایی که از چرم و چوب ساخته شده اند، آن هم در اتاقکی که مجزا و جدا و امکانات رفاهی همچون کیف لوازم بهداشتی شامل محصولات مراقبت از صورت و بدن و نیز اقلامی چون چشم بند، گوش بند و شانه ، فیلم، بازی، برنامه های تلویزیونی، موسیقی و ویدئوهای ریلکسیشن بر روی یک صفحه شخصی لمسی یا از طریق نیز کنترل از راه دور به 12 زبان و... این کلاس پروازی را در نوع خود بی نظیر ساخته است و سفری خوب و راحت را به همه ی مسافرانش اعطا می کند.

بیزینس کلاس

از امکانات بیزینس کلاس می توان به شاخص ترین آن ها یعنی؛ صندلی های تخت خواب شو و مانیتورهای ۱۶ اینچی مخصوص برای هر مسافر که به ۱۲ زبان زنده ی دنیا برنامه های متنوع پخش می کنند، یک بالش پَر ضد آلرژی، لحاف نرم و لطیف و کیف حاوی لوازم بهداشتی ،پریز برق برای اتصال لپ تاپ یا سایر وسایل برقی، چراغ مخصوص مطالعه، هدفون های ضد صدا و فضای ذخیره و ... اشاره کرد.

پرمیوم اکونومی

اگر شما می خواهید هزینه ای کمتر و یا در اصطلاح سفری ارزان ولی با امکانات مناسب و یا در حد بیزینس کلاس را داشته باشید، از این کلاس پروازی استفاده کنید. کلاس پروازی پرمیوم اکونومی ایر فرانس، در هواپیماهای مختلف خود، امکانات و تعداد صندلی ها ی متفاوتی را داراست.

سرویس غذایی و پذیرایی ویک صفحه ویدئویی وسیع، هد ست کاهش صدا، لامپ مطالعه شخصی و قابل تنظیم، پورت یو اس بی و پریز و...

سایر سرویس‌های کلاس پروازی پرمیوم اکونومی نیز از دیگر ایرلاین های جهان کیفیت بهتر و متفاوت تری دارد.

اکونومی

از هواپیمایی ایر فرانس استفاده کنید، باید این را به شما بگوییم که در پرواز های اکونومی این شرکت هم می توانید نسبت به ایرلاین های دیگر از امکانات بهتری برخوردار شوید. دراین کلاس پروازی می توانید از صفحه نمایش ۱۰ اینچی به همراه خروجی USB ، بازی، فیلم، موسیقی به 12 زبان مختلف و همچنین صندلی های بزرگ تر استفاده نمایید.

گردشگری گلچین
گردشگری گلچین
نیس پنجمین شهر بزرگ فرانسه و جذابیت های سفر به آن
توریست هایی که به شهر نیس سفر کرده اند نیس را به شهری زیبا در کنار رودخانه فرنچ ریوریا با آب و هوای مدیترانه ای و شهری که بر تاریخ تکیه داده است توصیف کرده اند که هر بیننده ای را شیفته خود می سازد . نیس پنجمین شهر بزرگ فرانسه میباشد که نوع آب و هوا ، ساحل باریک و سنگی شهر نیس آنجا را به بزرگترین مرکز گردشگری در فرانسه تبدیل نموده است ساحل دیدنی نیس و ورزش های آبی تعداد زیادی گردشگر را به این شهر میکشاند.
جستجوی گلچین گشت
آنچه می بایست قبل از خرید یک بیمه مسافرتی بدانید
مسافران و تجار بسیاری وجود دارند که به طور متعدد سفر می کنند. این مسافرتها ممکن است با انگیزه های متفاوتی صورت پذیرد اما آنچه اهمیت دارد هدف از انجام یک سفر نیست، بلکه راحتی و آسایش مسافران در هر سفر است! ما دراین مقاله هر آنچه که میبایست قبل از خرید یک بیمه مسافرتی بدانید را توضیح میدهیم .
جستجوی گلچین گشت
کشورهای اروپایی بدون ویزا
بر خلاف تصور عمومی برای سفر به سراسر دنیا همیشه به ویزای شینگن نیاز نخواهید داشت و کشورهایی هستند که ویزای خودشان را دارند و سختگیری کمتری نسبت به خاذ ویزای شینگن دارند. ولی در حوژه اروپا بسیاری از کشورهای اروپایی هستند که با پاسپورت ایرانی میتوان بدون ویزا به آنها سفر کرد که در ادامه به معرفی این کشور ها میپردازیم .
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای