هتلramada bintang | بالی

هتل Ramada Bintang Bali Resort یک هتل پنج ستاره لوکس در شهر کوتا واقع در کشور اندونزی در مجاورت سواحل زیبا و آرام و سفید و شنی مالزی قرار گرفته است است و این هتل ۴۰۲ اتاق دارد .

برای کسب اطلاعات بیشتراینجا کلیک نمایید .

هتل neo kuta jelantik | بالی
هتل neo kuta jelantik یکی از هتل های سه ستاره بالی میباشد که این مجموعه تنها 10 دقیقه پیاده با ساحل و 5 دقیقه با خیابان شلوغ و مشهور Legian فاصله دارد و هتل سرویس منظم به مرکز خرید Kuta Beachwalk و ساحل Legian دارد.
جستجوی گلچین گشت
هتل white rose | بالی
هتل وایت رز (White Rose) یکی از هتل های چهار ستاره بالی دارای چشم انداز باور نکردنی ، گردشگاههای گرمسیری و تپه ها ، معماری خیره کننده سنتی اندونزی و خدمات بزرگ است که این هتل به طور پیاده 9 دقیقه از ساحل و 10 دقیقه از ساحل کوتا (Kuta Beach) فاصله دارد.
جستجوی گلچین گشت
هتل bali rani | بالی
هتل 4 ستاره بالی رانی در ساحل معروف کوتا و در سمت راست جنوب کوتا و در چند قدمی مرکز خرید ساحلی ، بزرگترین پارک آبی Waterbom بالی ، رستوران ها ، بازار هنر و ساحل کوتا جای گرفته و 5 دقیقه پیاده تا ساحل مسافت دارد .
جستجوی گلچین گشت
هتل kuta paradiso | بالی
هتل کوتا پارادیسو بالی (Kuta Paradiso Hotel) هتلی پنج ستاره میباشد که در جنوب ساحل کوتا واقع شده است و 2دقیقه تا ساحل پیاده روی دارد. هتل کوتا پارادیسو لوکس دارای یک استخر روباز و 6 غذاخوری می باشد و خدمات ترانسفر فرودگاهی به صورت رایگان انجام می شود.
جستجوی گلچین گشت
هتل grand mirage | بالی
هتل 5 ستاره ی گرند میراژ بالی توسط باغ های سرسبز گرمسیری احاطه و مشرف به ساحل شنی و آب های شفاف کریستالی می باشدکه 2 دقیقه پیاده روی تا ساحل دارد.
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای