هتل padma resort بالی

هتل padma resort بالی یکی از هتل های ویژه پنج ستاره جزایر بالی میباشد که اتاق های هتل 5 ستاره پادما ریزورت لگیان ارائه دهنده ی چشم انداز خیره کننده ای از باغ های استوایی ، تراس خصوصی و تلویزیون های صفحه تخت می باشند .

برای کسب اطلاعات بیشتراینجا کلیک نمایید .

هتل white rose | بالی
هتل وایت رز (White Rose) یکی از هتل های چهار ستاره بالی دارای چشم انداز باور نکردنی ، گردشگاههای گرمسیری و تپه ها ، معماری خیره کننده سنتی اندونزی و خدمات بزرگ است که این هتل به طور پیاده 9 دقیقه از ساحل و 10 دقیقه از ساحل کوتا (Kuta Beach) فاصله دارد.
جستجوی گلچین گشت
هتل bali rani | بالی
هتل 4 ستاره بالی رانی در ساحل معروف کوتا و در سمت راست جنوب کوتا و در چند قدمی مرکز خرید ساحلی ، بزرگترین پارک آبی Waterbom بالی ، رستوران ها ، بازار هنر و ساحل کوتا جای گرفته و 5 دقیقه پیاده تا ساحل مسافت دارد .
جستجوی گلچین گشت
هتلramada bintang  | بالی
هتل Ramada Bintang Bali Resort یک هتل پنج ستاره لوکس در شهر کوتا واقع در کشور اندونزی در مجاورت سواحل زیبا و آرام و سفید و شنی مالزی قرار گرفته است است و این هتل ۴۰۲ اتاق دارد .
جستجوی گلچین گشت
هتل inaya putri | بالی
هتل اینایا پوتری بالی، Inaya Putri Bali، در امتداد ساحل نوسا دوآ قرار گرفته است. این هتل 5 ستاره که تنها به اندازه ی 15 دقیقه پیاده روی از مرکز خرید بالی کالکشن فاصله دارد که دارای 460 اتاق با امکانات فوق العاده میباشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل anvaya | بالی
هتل آنوایا بیچ ریزورت هتلی پنج ستاره در منطقه کارتیکا پلازا در کوتا جای گرفته ، و این هتل نقطه ای ایده آل برای کشف شهر بالی است و این هتل ارائه دهنده ی مرکز آبگرم و سونا می باشد و در منطقه ی کارتیکا پلازا در کوتا و در 500 متری واتربُن بالی واقع شده است .
جستجوی گلچین گشت
هتل discovery kartika | بالی
هتل 5 ستاره لوکس Discovery Kartika در جنوب ساحل منطقه Kuta واقع شده است. این هتل دارای 318 اتاق مختلف، سوئیت و ویلاهایی لوکس در کنار ساحل می باشد و این هتل بهترین هتل ساحلی در منطقه Kuta می باشد.
جستجوی گلچین گشت
هتل sheraton bali | بالی
هتل ساحلی و لوکس ۵ ستاره شرایتون sheraton bali در فاصله ی ۵ کیلومتری از فرودگاه نورا ری در منطقه ی کوتا در بالی در نزدیکی مرکز خرید بیچ واک با اتاق هایی که نمای رو به اقیانوس را دارا می باشند واقع شده است .
جستجوی گلچین گشت
هتل laguna | بالی
هتل 5 ستاره د لاگونا بالی در ساحل شن سفید قرار گرفته و دارای 7 استخر بزرگ , چشم انداز رو به اقیانوس , باغ ها و مناظر زیبا و اتاق های جادار می باشد که این هتل تاریخی Laguna به علت موقعیت مکانی ویژه، آرام و جذابش در کنار سواحل فراموش نشدنی ساحل شنی و سفید منطقه Nusa Dua مشهور است .
جستجوی گلچین گشت
هتل sofitel bali بالی
هتل سوفیتل بالی اندونزی یکی از هتل های ۵ ستاره بالی و زیرمجموعه گروه هتل های سوفیتل است که مجهز به یک استخر بزرگ روباز، استخر تالاب مانند، استخر جکوزی، همچنین آبگرم و مرکز سلامت، و امارات ساحلی فوق العاده، می باشد. مهمانان همچنین می توانند از اینترنت بیسیم رایگان بهره مند شوند.
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای