هتل karma kandara | بالی

هتل کارما کاندارا بالی (karma kandara resort) واقع در تپه ی اونگاسان و مشرف به اقیانوس هند، یکی از هتل های پنج ستاره و لوکس بالی میباشد که ارائه دهنده ی ویلاهای لوکس مجهز به اینترنت بیسیم رایگان، یک استخر خصوصی و یک باشگاه و آبگرم منحصر به فرد می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید .

pic824860310001
هتل bali rani | بالی
هتل 4 ستاره بالی رانی در ساحل معروف کوتا و در سمت راست جنوب کوتا و در چند قدمی مرکز خرید ساحلی ، بزرگترین پارک آبی Waterbom بالی ، رستوران ها ، بازار هنر و ساحل کوتا جای گرفته و 5 دقیقه پیاده تا ساحل مسافت دارد .
جستجوی گلچین گشت
هتل kuta paradiso | بالی
هتل کوتا پارادیسو بالی (Kuta Paradiso Hotel) هتلی پنج ستاره میباشد که در جنوب ساحل کوتا واقع شده است و 2دقیقه تا ساحل پیاده روی دارد. هتل کوتا پارادیسو لوکس دارای یک استخر روباز و 6 غذاخوری می باشد و خدمات ترانسفر فرودگاهی به صورت رایگان انجام می شود.
جستجوی گلچین گشت
هتلramada bintang  | بالی
هتل Ramada Bintang Bali Resort یک هتل پنج ستاره لوکس در شهر کوتا واقع در کشور اندونزی در مجاورت سواحل زیبا و آرام و سفید و شنی مالزی قرار گرفته است است و این هتل ۴۰۲ اتاق دارد .
جستجوی گلچین گشت
هتل inaya putri | بالی
هتل اینایا پوتری بالی، Inaya Putri Bali، در امتداد ساحل نوسا دوآ قرار گرفته است. این هتل 5 ستاره که تنها به اندازه ی 15 دقیقه پیاده روی از مرکز خرید بالی کالکشن فاصله دارد که دارای 460 اتاق با امکانات فوق العاده میباشد .
جستجوی گلچین گشت
هتل sofitel bali بالی
هتل سوفیتل بالی اندونزی یکی از هتل های ۵ ستاره بالی و زیرمجموعه گروه هتل های سوفیتل است که مجهز به یک استخر بزرگ روباز، استخر تالاب مانند، استخر جکوزی، همچنین آبگرم و مرکز سلامت، و امارات ساحلی فوق العاده، می باشد. مهمانان همچنین می توانند از اینترنت بیسیم رایگان بهره مند شوند.
جستجوی گلچین گشت
هتل padma resort بالی
هتل padma resort بالی یکی از هتل های ویژه پنج ستاره جزایر بالی میباشد که اتاق های هتل 5 ستاره پادما ریزورت لگیان ارائه دهنده ی چشم انداز خیره کننده ای از باغ های استوایی ، تراس خصوصی و تلویزیون های صفحه تخت می باشند .
جستجوی گلچین گشت

Copyright © 2014 golchingasht.com All rights reserved

طراحی سایت آژانس مسافرتی و بهینه سازی توسط بیسیس فلای